GREEN FAMILY Gelecek Nesil Freeze-Dried Beslenme http://https://www.greenfamily.com.tr tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2021 Freeze-Dried SUPERFOOD Mutlu Aile Paketi (Gelecek Nesil) https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-mutlu-aile-paketi-gelecek-nesil https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-mutlu-aile-paketi-gelecek-nesil Gelecek Nesil SUPERFOOD Mutlu Aile Paketi

 • Baba için (İncir-Vişne-Çilek)
 • Anne için (Şeftali-Elma)
 • Kız (Çilek)
 • Erkek (Muz)

Sağlıklı gelecek nesiller için doğanın bize sunduğu gibi %98 aynı vitamin ve mineralleri Mutlu Aile Paketi olarak sizlere ve çekirdek ailenize sunduk. 

Hiçbir katkı, koruyucu ve ilave madde eklenmeden özenle hazırlanmış GreenFamily SUPERFOOD seri ürünleridir.

 

 

 

]]>
Sat, 30 Oct 2021 13:25:48 +0000
Freeze-Dried SUPERFOOD Aile Özel Paketi (Gelecek Nesil) https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-aile-ozel-paketi-gelecek-nesil https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-aile-ozel-paketi-gelecek-nesil Gelecek Nesil SUPERFOOD Aile Özel 6'lı Paketi

 • Şeftali
 • Bezelye
 • Acılı Tatlı Patates
 • İncir
 • Çilek ve Muz
 • Elma

Tüm Aile Bireylerinizin Keyifle Tüketeceği, Freeze Dried Metod İle Üretilmiş Çıtır Meyve ve Sebzeler ile Sağlıklı gelecek nesiller için katkı, koruyucu, renklendirici içermeyen %100  doğal %100 saf lezzet paketi.

Vitamin ve Mineraller bakımından tazesiyle %98 aynı besin değerlerini içermektedir.

 

 

 

]]>
Sat, 30 Oct 2021 11:46:29 +0000
Freeze-Dried SUPERFOOD ŞEFTALİ 30gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-seftali-30gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-superfood-seftali-30gr  

 

 

 

]]>
Wed, 06 Oct 2021 07:47:37 +0000
Freeze-Dried ÇEŞNİLİ TATLI PATATES 30gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-cesnili-tatli-patates-30gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-cesnili-tatli-patates-30gr Organik Ürün olup menşei USA.

Freeze-Dried (Dondurularak Kurutulmuş) ACI ÇEŞNİLİ TATLI PATATES günlük ihtiyacınız olan vitamin ve mineraller ile enerjinizi ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Sizi gün boyu enerjik kılacaktır.

FDA(U.S. Food and Drug Administration)
Amerika Birleşik Devletleri'nin Sağlık Bakanlığı'na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletler, veteriner aletleri ve kozmetiklerden sorumlu bürosundan paket gramlarımıza göre alınmış beslenme değerleri tablosudur.

TATLI PATATES:

 

 

]]>
Tue, 05 Oct 2021 11:07:47 +0000
Freeze Dried ACILI KIRMIZI PANCAR CİPS 25gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-acili-kirmizi-pancar-cips-20gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-acili-kirmizi-pancar-cips-20gr GREEN FAMILY FREEZE DRIED KIRMIZI PANCAR:

Yüksek antioksidana sahip olan  saymakla bitmez. A, B, C, P vitaminlerini içerisinde barındırdığından mineraller bakımından oldukça zengindir. Yapılan çalışmalar kan basıncını düşürme, iltihapla savaşma, enerjiyi arttırma gibi etkilerinin yanı sıra zihinsel ve duygusal sağlığı destekleyen faydaları olduğunu da ortaya çıkarmıştır. Lif bakımından zengin olduğu için özellikle bağırsak hareketliliğinde olumlu etkisi bulunur. Kan basıncını düşürdüğünden kalp ve diğer rahatsızlıkların azalmasına yardımcı olmaktadır. 

 

PANCAR SUYUNUN FAYDALARI

 • - Stres ve depresyona iyi gelir
 • - Kandaki şeker seviyesini düzenler
 • - Kabızlık ve ishal gibi bağırsak sorunlarına iyi gelir
 • - Bağışıklığı korur ve güçlendirir
 • - İdrar söktürücü özelliği vardır
 • - Karaciğerin işlevselliğine katkıda bulunur

KIRMIZI PANCAR HANGİ VİTAMİNLERİ İÇERİR?

Kırmızı pancar; A, B, C vitaminlerini içerirken demir, fosfor, magnezyum, potasyum, çinko, kalsiyum gibi minerallere sahiptir.

 • Bağışıklığı güçlendirir: Bağışıklık sisteminin güçlü olması kişileri bütün hastalıklardan korumaktadır. Bu nedenle en önemli vitamin kaynağı C vitaminidir. Enfeksiyon ve stresin azalması için bünyeye C vitamini gereklidir. Öte yandan bağışıklık sisteminin kuvvetli olması kişileri her hastalığa karşı koruyacaktır. Buna göre; kırmızı pancarın yeterli tüketimi bağışıklığı güçlendirecek ve kişileri hastalıklara karşı koruyacak, yaşanan hastalıkların da daha kolay atlatılmasına yardımcı olacaktır.
   
 • Bilişsel fonksiyonları iyileştirir: Kırmızı pancar içerdiği C vitamini etkisiyle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olurken öte yandan bilişsel fonksiyonların iyileşmesine yardımcı olur. Beyin hücrelerinin kanlanmasındaki azalma bunama ve benzeri hastalıkları yarattığından kırmızı pancar bu durumun riskini ortadan kaldıracaktır. Vücuttaki nitrik oksit miktarındaki azalma beyne giden kan akışını bozma riskine sahip olduğundan bu durum kronik hale gelirse bilişsel fonksiyonlarda da azalma meydana gelir. Bu sebepten ötürü kırmızı pancar bilişsel fonksiyonların en elverişli şekilde yürütülmesinde önemli rol oynamaktadır.
   
 • Kan basıncını dengeliyor: Kişilerin kan basıncının dengelenmesi önemli bir durumdur. Azalması ya da artması kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkilediğinden bu durumun dengelenmesi gerekmektedir. Nitrik oksit damarları gevşetip rahatlattığından kan dolaşımını iyileştirir ve kan basıncını düşürür. Bu durum ise kalp yetmezliği, kalp krizi ve inme gibi hastalıklara neden olur. Kan basıncının dengelenmesi bu durumların da iyileşmesi yönünde katkı sağlayacaktır.
   
 • Kalbi korur, kanserle savaşır: Kırmızı pancar yüksek antioksidan içerir. Mor rengini veren betalain sebebi ile içerdiği antioksidan dolayısı ile kalbi korur ve kanserle savaşır. Kişilerin bünyesindeki zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur. İçerdiği antioksidan serbest radikallerle savaşır. Bu durumda kalp korunur ve kanserle mücadelede büyük önem taşıyor.
   
 • Sindirim sistemini düzenler: Yeterli posa tüketimi ve lif dengesi sağlanırsa bağırsaklar da aynı oranda sağlıklı çalışır. Öte yandan bu durum sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Kolon kanseri riskini azaltmada büyük önem taşımaktadır.

FREEZE DRIED YÖNTEM İLE ÜRETİLMİŞ PANCAR CİPSİMİZ %100 SAF VE KATKI KORUYUCU KIVAM VE LEZZET ARTTIRICI UYGULANMAKSIZIN PAKETLENMİŞTİR.

]]>
Tue, 05 Oct 2021 11:06:37 +0000
Freeze Dried YAZ GÜZELİ VİŞNE ÇİLEK İNCİR KARIŞIK 34GR https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-yaz-guzeli-visne-cilek-incir-karisik-40gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-yaz-guzeli-visne-cilek-incir-karisik-40gr TATİL MODUNUZA YAKIŞACAK ŞEKİLDE EN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ MEYVELERDEN DERLENMİŞ KARIŞIK FREEZE DRIED VİŞNE ÇİLEK İNCİR.

YOLDA VE PLAJDA PRATİK KUTUSU, KUSURSUZ KOKUSU İLE YAZ ZEVKİNİZİ YANSITIN. 

GDOsuz

KATKISIZ

KORUYUCU İLAVESİZ

VEGAN

KUSURSUZLUK TESTİ İÇİN @greenfamilyfoods

]]>
Tue, 29 Jun 2021 09:28:24 +0000
Freeze Dried - Doctor Keto ZEYTİN DROP https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-doctor-keto-zeytin-cipsi https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-doctor-keto-zeytin-cipsi KETOJENIK ZEYTİN DROP

 

 

]]>
Fri, 21 May 2021 19:19:06 +0000
Freeze Dried KARADUT 22gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-karadut-25gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-karadut-25gr %100 KARADUT

KATKISIZ

KORUYUCUSUZ

ŞEKER İLAVESİZ

DONDURULARAK KURUTULMUŞ SAF MEYVE

 

Karadut neden faydalıdır?

Karadut besin ve vitaminlerle doludur. Bir fincan karadut sadece 60 kalori içerir, bu da karadutları hafif ve lezzetli bir yiyecek yapar.

Karadut meyvesi vücut için gerekli olan vitamin ve mineralleri sağlar. Karadut şekeri glikoza dönüştüren ve böylece hücrelere enerji sağlayan karbonhidratlar içerir. Karadut tüketmek demir alımınızı arttırır ve dokulara yeterli miktarda oksijen sağlar.

Karadut Vitamin K ve C bakımından zengindir. C vitamini doku gücünü arttırır ve kollajen sentezini artırır.

K vitamini kemik dokusu gelişimine yardımcı olur ve kan pıhtılaşması için gerekli bir bileşendir.

Ayrıca karadut Riboflavin içerirler, bu da dokularınızı serbest radikallerden korur ve oksijeni vücutta transfer etmeye yardımcı olur.

Karadut meyvesi ister, karadut suyu olsun ister karadut meyvesi olsun sağlık açısından çeşitli faydalar barındırmaktadır.

İşte karadutun faydaları

Sindirim Sağlığını Geliştirin

Karadut mideniz için bir nimettir. Kabızlığı gidererek sindirim problemlerinizin azalmasına yardımcı olur.

Karadut kilo vermenizi sağlayacak en önemli meyvelerden birisidir. Bunun nedeni de vücudunuz için uygun olan lif ihtiyacını karşılamasıdır. Karadut, bunu bağırsaklarda dışkıyı toplayarak ve sindirim sistemi boyunca yiyeceklerin hareketini kolaylaştırarak yapar. Bu süreçte de kabızlık, şişkinlik ve mide kramplarının giderilmesinde yardımcı olur

Kötü kolesterolü düşürür

Karadut tüketmek, vücudunuzdaki kötü kolesterol seviyelerini düşürmek için iyi bir yoldur ve bu da kardiyovasküler hastalıklar problemlerini önlemeye yardımcı olur

Kan şekeri seviyelerini kontrol altında tutar

Özellikle karadutlar vücudun şeker seviyelerini kontrol etmede yardımcı olur. Karadutlarda bulunan belirli kimyasallar, tip 2 diyabetin tedavisinde kullanılan ilaca benzerdir.
kara duttaki bu bileşikler bağırsaktaki şekerleri yavaşça parçalayarak ve yavaşça kanın içine çekilmesine izin vererek vücudun şeker seviyesini optimum bir aralıkta tutmaya yardımcı olur.

Kanser Riskini Azaltır

Kendinizi kansere karşı korumak istiyorsanız, o zaman aramanız gereken şey karaduttur.

Karadut, tümör hücrelerinin büyümesini ve yayılmasını engeller.

Ve sizi kansere karşı koruyan antioksidanlar bakımından oldukça zengindir.

Karadut, kanser hücrelerini alı koymaya yardımcı olan antioksidanlarla doludur. Ayrıca karadut anti kanser özelliklerine sahip resveratrol içerirler. karadut kanseri inhibe edici özellikleri sayesinde kolon kanseri, cilt kanseri, prostat kanseri ve tiroidle mücadeleye yardımcı olur.

Bağışıklığı Arttırın

Karadut, makrofajları içinde bulunan alkaloidler aracılığıyla aktive ederek bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olur. Makrofajlar bağışıklık sistemini her zaman uyarır. Karadut ayrıca, başka bir bağışıklık güçlendirme elemanı olan C Vitamini içerir.

Antioksidanlar açısından zengindir

Karadut içerisinde bol miktarda antioksidan içerir. Doğal bir antibiyotik olan karadutlar kalp krizi riskini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda karadut kan basıncını da kontrol eder.

Grip ve soğuk algınlığından korur

Özellikle karadut grip ve soğuk algınlığı gibi enfeksiyonel hastalıklardan korumaya yardımcı olur. Karadut meyvesi eski zamanlarda soğuk algınlığını tedavi etmek amacıyla ilaç niyetine kullanılmaktaydı.

C vitamini açısından zengin olan bu meyveyi tüketerek soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların önüne geçebilirsiniz.

Karaciğer Sağlığını Geliştirir

Dut yeterli miktarda tüketildiğinde karaciğerdeki kanı besler ve karaciğeri arındırmaya yardımcı olur.

Karadut aynı zamanda karaciğeri güçlendirmek ve karaciğer sağlığını korumak için çalışan bolca demir minerali içerir.

Karadut meyvesi kadar karadut suyununda faydaları bulunmaktadır. Meyvesini tüketemeyenler karadutun faydalarından yararlanmak için karadut suyunu da tüketebilirler. İşte karadut suyunun faydaları

Karadut suyunun faydaları

Anemi Tedavisi
karadut suyu demir bakımından zengin oldukları için anemiyi tedavi etmek için harikadır. Ayrıca, yorgunluk ve baş dönmesi gibi anemi belirtilerini de tedavi ederler.

Aknelerden kurtarır

Karadut suyundaki antioksidanlar, ciltte leke oluşumunu engeller. Karadut suyu cildinizdeki melanin sentezini düzenler ve doğal olarak akneleri temizler Nemlendiren, gözenekleri açıp, toksinleri cildinizden temizleyen ve taze ve canlı tutan antioksidanlar içerir. Karadut suyu cildinizi etkili bir şekilde onarır ve güzel ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Kuru ve Hassas Ciltlere Bakım Yapar

A ve E vitamini eksikliği kuru cilde sahip olmanıza neden olur. Karadut suyun ise bu vitaminler açısından oldukça zengindir. Kuru ve hassas bir cilde sahipseniz her gün 1 kase karadut tüketirseniz farka kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Yumuşak ve Parlak Cilt Yapın

Yumuşak ve ışıltılı bir cilt elde etmek için her gün bir bardak dut karadut suyu tüketebilirsiniz. Çünkü karadut suyu cilde esnekli ve besin sağlayan mineraller açısından zengindir.

Bağışıklığı güçlendirir

Tıpkı taze olarak tüketilen karadut meyvesi gibi karadut suyu da bağışıklığı güçlendirir. Antioksidan ve C vitaminin yüksek olması açısından kanser gibi ölümcül hastalıklardan da korunmanıza yardımcı olmaktadır.

Saçın beyazlamasını geciktirir

Karadut suyu, bazı geleneksel Çin bitkileri ile birlikte, saçların beyazlamasını önlemede yardımcı olabilir. Karaduttaki kalsiyum, demir, C vitamini ve B gibi besinler bu sorunu ortadan kaldırmak için önemli rol oynarlar.

Karadutu beslenmeme nasıl dâhil edebilirim?

Karadutun sadece meyvesi değil yaprakları da sağlık açısından faydalıdır ve beslenmeye dâhil edilebilir. Karadut meyvesini, karadut suyu elde ederek de tüketebilirsiniz. Aynı zamanda karadut meyvesi çiğ olarak veya kurutulmuş olarak da tüketilebilir. Karadutu şurup haline getirerek de yararlarından faydalanmak için düzenli olarak tüketebilirsiniz.
Karadutun besin değerleri tablosu

BESIN DEĞERI BIRIM 100.0G BAŞINA DEĞER 1 SU BARDAĞI 140 G 10 MEYVE 15G

Su g 87,68 122,75 13.15
Enerji kcal 43 60 6
Protein g 1,44 2.02 0.22
Toplam (yağ) g 0,39 0,55 0,06
Karbonhidrat g 9.80 13.72 1.47
Lif, toplam diyet g 1.7 2.4 0.3
Şekerler, toplam g 8.10 11.34 1.22

MINERALLER

Kalsiyum, Ca mg 39 55 6
Demir, Fe mg 1.85 2.59 0.28
Magnezyum, Mg mg 18 25 3
Fosfor, p mg 38 53 6
Potasyum, K mg 194 272 29
Sodyum, Na mg 10 14 2
Çinko, Zn mg 0.12 0.17 0.02

VITAMINLER

C vitamini, toplam askorbik asit mg 36,4 51.0 5.5
tiamin mg 0,029 0.041 0.004
b 2 vitamini mg 0.101 0.141 0.015
Niasin mg 0.620 0,868 0.093
Vitamin B-6 mg 0.050 0.070 0.008
Folat, DFE ug 6 8 1
B12 vitamini ug 0.00 0.00 0.00
A vitamini, RAE ug 1 1 0
A vitamini, IU IU 25 35 4
E vitamini (alfa tokoferol) mg 0.87 1.22 0.13
D vitamini (D2 + D3) ug 0.0 0.0 0.0
D vitamini IU 0 0 0
K vitamini (phylloquinone) ug 7.8 10.9 1.2

]]>
Wed, 12 May 2021 13:39:38 +0000
Freeze Dried KOLAJEN + KEFİR + YOĞURT ORMAN MEYVELİ 35gr (10gr Tip I-III Kolajen) https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-kolajenli-yogurt-40gr-1-porsiyon https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-kolajenli-yogurt-40gr-1-porsiyon ORMAN MEYVELİ + KEFİR + YOĞURT + KOLAJEN İÇERİK

1 Paket = 10gram Kolajen içerir. Günlük tavsiye edilen miktardır.

 

Cildi güzelleştirir.

Yaşlanma belirtilerini azaltır ve daha genç görünmeye yardımcı olur.

Deride yeterli miktarda olduğunda, daha parlak ve canlı bir cilt garanti eder.

Kırışıklıkları, yaşlanma ile ciltte oluşan gevşemeleri ve cilt kuruluklarını önler.

Kemik ve eklem sağlığını geliştirir.

Kemikler esas olarak kolajen ve kalsiyumdan oluşur.

Bu iki madde kemikleri hem güçlü hem de esnek hale getirir.

Kolajen ayrıca dizler, kalçalar, omuzlar gibi çeşitli eklemlerin akışkanlıkla hareket etmesine izin verir.

Bir eklemin ana işlevi iki veya daha fazla kemiği bağlamaktır; ancak bu kıkırdak, bağlar ve tendonlar olmadan acı verici olacaktır.

Kolajen, tüm bu bağ dokularının ana bileşenidir.

Tırnakları, saçları ve dişleri güçlendirir.

Tırnak, saç ve dişlerin yapı taşıdır. Saç dökülmesini önler ve tırnakları güçlendirir.

Diş sağlığında da etkilidir. Dişeti durgunluğu, dişeti kanaması gibi riskleri azaltır. Sağlıklı saçlar yaratır.

Sağlıklı ve güçlü saç köklerinin büyümesini sağlar. Gür ve dolgun saçlara sahip olmaya yardımcı olur.

Aynı zamanda, saç dökülmesi, saç inceltme gibi sorunları tedavi eder.

 

Kolajen &Cilt 

Kolajen; normal cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü desteklemek için elastin üretiminden sorumlu olan fibroblastların yoğunluğunu arttırır.

Bu sayede cildinizin nemlenme, dokularınızın ise yenilenme fonksiyonunu doğal seyrinde destekler ve kırışıklıklarınızın artmamasına yardımcı olur.

Kolajen Saç & Tırnaklar

Kolajen, tırnaklara ve saçlara normal gücünü sağlayan yardımcı proteinler içerir.  

Keratin, mineraller ve kolajen saçlarınızın ve tırnaklarınızın normal hızda ve doğal güçte uzamasını destekler. Tırnaklarınız kırılmaya eğilimliyse, vücudunuzun onları güçlü tutmak için gerekli besin maddelerine sahip olduğundan emin olmanız gerekir.

Günlük beslenme düzeninize kolajen eklemek, doğal saç ve tırnak sağlığınızı korumanıza destek olur.

Kolajen &Eklemler 

Kolajen, normal ve sağlıklı eklem fonksiyonunu ve hareketliliğini destekler.

Bu nedenle kolajen takviyesi eklem konforunu ve sağlığını korumaya yardımcı olur.

]]>
Sun, 25 Apr 2021 10:28:49 +0000
Freeze Dried ALFONSO ÜZÜM 50gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-uzum-50gr-taze-200gr https://www.greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-uzum-50gr-taze-200gr CARDINAL ÜZÜM

200gram taze ürüne eşittir

]]>
Fri, 23 Apr 2021 10:47:49 +0000