GELECEK NESİL SAĞLIKLI ÜRÜNLER İLE YAŞAMA İLHAM VERİYORUZ

TOPRAKTAN SOFRAYA TATLI PATATES

TOPRAKTAN SOFRAYA TATLI PATATES

Sizde bizim gibi evimizden çıkamadığınız bugünlerde, sağlıklı beslenmeye, bağışıklığınızı koruyamaya, kilo almamaya, stresinizi azaltmaya, eğlence yaratmaya, keşfetmeye, ailecek sizi hem şımartacak hem de zarar vermeyecek hangi yiyeceklere ihtiyacım var diye düşünüyorsanız, mükemmel bir önerimiz olacak. 

100 SUPERFOOD listesinin bir çoğunun ülkemizin mutfağında bulunmasının ar-ge çalışmalarımızda bizleri zorlamadığını itiraf etmeliyiz. Fakat, bir iki ürün vardı ki, adlarını bilmemize rağmen hakkında en ufak bir fikrimizin olmadığını araştırmalarımız sırasında öğrenme şansını yakalamıştık.

Hem C, hem de E vitamini bir arada içeren bir kaç besinden biri olan tatlı patates antioksidanlar yönünden oldukça zengindir.

Sadece Dondurularak Kurutma Teknolojisi ile üretim yapan Green Family Feel-Good serisinin bir parçası olan Acılı Tatlı Patates Cipsi'ni denedikten sonra aileniz ve sizin günlük vazgeçilmeyenleriniz arasına gireceğine şüphemiz yoktur.

"Acılı Tatlı Patates Cipsimiz için tatlı patates, İyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş arazilerden temin edilir" 

Sağlıklı beslenmeye dair diğer sorularınızı üretim prensipleri ve öncelikleri ile yanıtlayan Green Family markası bu efsanevi keşfi ile bir atıştırmalığın, koruyucu, katkı ve gaz uygulamaksızın üretilebileceğini ispatlamıştır.

Kendi kontrol otoritesini kurmuş olan Green Family, toprak analizleri, yetiştirme sonrası pestit kontrolleri, numune kurutma sonucunda kriter değerleri doğrultusunda üretim standartlarına uygun olması koşularında ürettiği, Freeze Dried Acılı Tatlı Patates sizin için vazgeçilmez olacaktır.

 

Tatlı patates pek çok vitamin ve mineral açısından zengindir ve mükemmel bir beta-karoten ve potasyum kaynağı sağlar.

 

Cilt, göz ve akciğer için sağlıklı gelişim sürdüren ve C vitaminiyle bağışıklık sistemini güçlendiren, yaşlanma karşıtı tatlı patates mükemmel oranda beta karotene sahiptir. 

 

Kalbi koruyan ve hafızayı güçlendiren B6 vitamini içerir. A vitamini: Tatlı patatesler, vücutta A vitamini haline dönüşen beta-karoten bakımından zengindir. Tavsiye edilen günlük A vitamini miktarı sadece 100 gram tatlı patatesle elde edilebilir.

Vitamin C: Sert bir soğuk algınlığı süresini azaltabilen ve cildin sağlığını iyileştiren bir antioksidan olan C vitamini içerir.

Potasyum: Kan basıncı kontrolü için önemli olan bu mineral kalp hastalığı riskini azaltabilir.

Manganez: Büyüme, gelişme ve metabolizma için önemli olan bir mineraldir.

Vitamin B6: Yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesinde önemli rol oynar.

Vitamin B5: Pantotenik asit olarak da bilinen bu vitamin neredeyse tüm gıdalarda bir dereceye kadar bulunur.

E Vitamini: Vücudun oksidatif hasarlara karşı korunmasına yardımcı olan güçlü bir, yağda çözünür antioksidandır.

Daha fazla bilgi ve alışveriş için:

www.mutlumeyveler.com 

www.greenfamily.com.tr

www.hepsiburada.com – Green Family

www.trendyol.com - Green Family

Sağlık her şeyin üstünde değerli ise, hemen bugün sağlıklı beslenmeyi seçebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek ruhunuza hitap etmeyecek lezzetlere tahammül etmeniz anlamını taşımaz.

Sağlıklı beslenirken, keyif alabilir, eğlenebilirsiniz.

Afiyetle Kalın

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır